AMARYLIS

Ornament Amarylis je poctivá ruční malba, jsem velká detailistka, takže tahy budou čisté, to Vám mohu slíbit :)


Ornament jsem vytvořila z autorské fotografie kaleidoskopu. Zalíbil se mi detail takového trojcípého zaobleného trojúhelníku a s ním jsem pracovala dál. Chtěla jsem mít ornamemt hezky symetrický a tak jsem strávila mnoho času jeho tvořením. Ornament jsem vytvořila ze dvou nakopírovaných ornamentů, překrývajících se navzájem. Tím, že jsem jeden ornament zmenšila a dala ho doprostřed toho většího, jsem docílila hezkého prostoru. Jako pohled do kaleidoskopu :)


Pamatuji si, kdy jsem tento kaleidoskop fotila. Byla to jedna z prvních mých fotografií kaleidoskopů. Mojí mamince nádherně kvetl Amarylis na parapetu okna, pamatuji si jak jsem ho obdivovala, protože byl opravdu nádherný. Za oknem svítilo slunce a celá tahle scenérie byla perfektní

Amarylis je vlastně u nás v rodině taková tradice, dalo by se říct. Moje babička si na něm hodně zakládá a každý rok, vždy když jí Amarylis vykvete, se u něj fotografuje. Je vidět, jak je na tento okamžik vždy pyšná a to mi připadá hezké. Musím se zeptat mojí maminky, jestli byla také tak pyšná, když jí Amarylis vykvetl.


Kompozici z ornamentů Amarylis jsem malovala pro květinářství Kytky od Pepy v Praze na Divoké Šárce. Určitě tam běžte ornament okouknout, ať víte, jak vypadá na živo. :)

Namalovat Vám mohu jeden ornament nebo klidně můžeme spolu vymyslet kompozici několika ornamentů (tak jako to je na fotografiích). Záleží na Vás co by se Vám líbilo, podle počtu ornamentů se bude lišit cena, vše vyřešíme při objednávce :)

Maluji pouze na kvalitně připravený podklad, to znamená čistě vymalovaná zeď (a nebo vymalovaná v nějaké blízké době). Je to velmi důležité, protože jinak se může malba oloupat a to bychom nikdo nechtěli :)

Prozatím maluji pouze zakázky v Praze a jejím okolí a v okolí Berouna.

Práce by trvala několik dní, první den abych za Vámi přijela a všechno důležité bychom prodiskutovali. A pak bych začala malovat, přibližně 3 až 5 dnů.


Hand made by MichelleArt

8 900,00 Kč